6724 Szeged, Kossuth Lajos sgt. 72/b | titkarsag@nube.hu | +36 20 237 7661

Keresés
Close this search box.

Értékesítő

Szeretsz értékesíteni és jól kommunikálsz az ügyfelekkel? Szívesen dolgoznál főállású értékesítőként biztonságtechnika területén? Erősen motivál a feladatkörrel elérhető siker és rendelkezel valamennyi műszaki affinitással? Szívesen dolgoznál egy szakmailag felkészült, gyakorlatias és szervezett csapattal? Örülünk, ha rendelkezel eredményes értékesítési tapasztalattal, a sikerességedet pedig kiváló minőségű termékeinkkel, profeszionális marketing eszközeinkkel és hatékony rendszereinkkel támogatjuk meg.

A NUBE INVEST cégcsoport tagjaként az E.D.I. Solutions Kft. egy stabil hátterű, szakmailag erős vállalat, ahol maximális támogatást biztosítunk részedre, mind emberi, mind pedig szakmai oldalról. Munkatársaink csapatban és önállóan is felelősségteljesen látják el feladatkörüket, a feladatok megoldására fókuszálnak. Jól fogod magad érezni nálunk, ha te is ezen értékek mentén szeretsz dolgozni.

Felkészült és támogató menedzsmenttel dolgozunk, akikkel nyitottan kommunikálhatsz, meghallgatnak és megkeresik a módját annak, ahogyan támogathatják felvetéseidet. A sok befektetett energiának köszönhetően jól működő, átlátható üzleti folyamatokkal rendelkezünk, melynek köszönhetően gyorsan és profin támogatjuk munkatársaink feladatköreit. A beosztotti viszony helyett igazi csapattagként tekintünk egymásra.

Csatlakozz támogató és szakértő csapatunkhoz!

CÉGBEMUTATÓ

További információk rólunk:

Az E.D.I. Solutions Kft. fő profilja biztonságtechnikai termékek nagykereskedelme, számos kiváló és jelentős márka képviseletét látja el (Hikvision, DAHUA, … stb.). Saját gyártású (OZRAK) kamerák (B2B) kereskedelmével is foglalkozik, tevékenységét országos szinten látja el.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a meglévő, széles ügyfélkörrel
  • Igényfelmérés az új, illetve a meglévő ügyfeleknél, az értékesítési folyamat teljeskörű menedzsmentje (munkád során folyamatosan számíthatsz munkatársaid szakmai támogatására). Optimális ügyféllátogatási számokat dolgoztunk ki részedre, amelyek komfortosan teljesíthetőek, kellő kitartással és utánkövetéssel pedig eredményes leszel a munkakörödben.
  • Új ügyfelek felkutatása (betanulást követően)
  • Meglévő ügyfelek részére upselling feladatkör ellátása.
  • CRM/vállatirányítási rendszer napi szintű vezetése az átlátható munkavégzésért és a hatékony ügyfélmenedzsmentért.
  • Aktív részvétel az online meetingeken.
  • A betanulást követően részvétel a havonta egy alkalommal, Szegeden megrendezett meetingen.

Munkakörülmények:

  • A professzionális marketing eszközeinken, és a kiváló minőségű termékeinken felül értékesítői munkádat üzleti klubtagságokkal is megtámogatjuk.
  • Professzionális eszközökkel és rendszerekkel dolgozunk, értékesítési munkádat professzionális webshoppal támogatjuk, ahol a hozzád kapcsolódó ügyfelek könnyedén rögzíthetik rendeléseiket.

Amit kínálunk:

  • Folyamatosan foglalkozunk a brand-ünk, valamint a termékportóliónk fejlesztésével, megtámogatva ezzel sikeres értékesítői munkádat.
  • A bérezés tekintetében elismerjük meglévő szakmai tapasztalatodat és a nálunk befektetett munkádat, valamint jól tervezhető főállást kínálunk számodra, melyhez bejelentett, hitelképes munkabért biztosítunk. Az alapbéren felül jutalékkal ismerjük el a befektetett értékesítői munkádat. Túlteljesítés esetén extra szorzóval jutalmazunk.
  • Jó minőségű, laptop és mobiltelefon, korlátlan internettel és magánhasználattal (családtagok részére lehet flottakedvezményt kérni).
  • Új és kiváló minőségű vállalati autót biztosítunk számodra.
  • Rendelkezünk munkatársi ajánlói bónuszrendszerrel.
  • Stabil és hosszú távra tervezhető munkahely vagyunk.
  • Átlátható kiválasztási folyamatunk van, ahol folyamatosan tájékoztatunk a fejleményekről.
  • Folyamatos szakmai fejlődésed biztosított nálunk, bármikor és bármilyen kérdéssel fordulhatsz tapasztalt munkatársainkhoz és a menedzsmenthez.
  • Professzionális munkaeszközöket és folyamatokat biztosítunk számodra.

NEHÉZSÉGEK / KIHÍVÁSOK

Tisztában vagyunk azzal, hogy egy ilyen összetett munkakör – még a legnagyobb gondosság mellett is – számos kihívással járhat a napi munkavégzés során. Mi ehhez stabil munkahelyet, fizetőképes megrendelői kört, jól működő folyamatokat, modern felszerelést, a munkatársak részére professzionális munkavédelmi eszközöket, valamit szakértő csapatot, jól bejáratott alvállalkozói kört és támogató menedzsmentet biztosítunk. A feladatkör komplexitását és elkötelezettségedet bónusszal díjazzuk.

ELVÁRÁSOK:

Előny, de nem feltétel:

Mi történik miután jelentkezel?

  • Amennyiben rendelkezel releváns tapasztalattal vagy nyitottsággal a terület iránt, úgy – a jelentkezésedet követően – egy rövid, telefonos hívás keretében fog keresni egyik munkatársunk.
  • A következő lépés egy személyes, szakmai beszélgetés az egyik vezetővel, ahol lehetőséged lesz megnézni a környezetet, az éppen futó projektmunkákat és beleszagolhatsz a hangulatba is.
  • Ezt követően szeretnénk egy próbanap során megnézni a szakmai munkavégzésedet. Kíváncsiak vagyunk rád, és természetesen minden felmerülő kérdésedre örömmel válaszolunk.
  • Ha bármilyen kérdésed lenne a kiválasztási folyamattal kapcsolatban, keresd bátran munkatársunkat, hívd kérlek Szekeres Esztert a +36 20 237 2412 mobilszámon! Vagy keresd e-mail-ben: hr@nube.hu

Az első időszak

Az első hetek és hónapok:

  • Az első napodon az ügyvezetőnk bemutat mindenkinek a csapatból, elmeséli röviden a cég történetét, az éppen aktuális és közelgő projekteket.
  • Megismerheted az E.D.I. Solutions Kft. barátságos és támogató szakmai légkörét, a munkatársakat és a menedzsmentet. A családias légkör nálunk azt jelenti, hogy a jövőben bármilyen kéréssel/kérdéssel fordulhatsz mindannyiunkhoz, meg fogunk hallgatni és megkeressük a legjobb módját annak, ahogyan segíthetünk.
  • A próbaidőd közben folyamatosan támogatunk, és visszajelzést adunk a munkáddal kapcsolatban. Megköszönjük, ha te is elmondod a véleményedet, illetve megosztod velünk a javaslataidat.
  • A szakmai támogatásod itt nem ér véget, munkatársainkra és a menedzsmentre ezt követően is számíthatsz.

Te is dolgoznál egy barátságos és támogató, szakmailag erős és elkötelezett csapatban?

Akkor jelentkezz még ma önéletrajzoddal, vagy hívj bennünket a +36 20 237 2412!

Minden pályázót öt munkanapon belül garantáltan értesítünk, kérdés esetén pedig azonnal elérhetsz bennünket a megadott elérhetőségeken. Bármilyen kérdéssel fordulhatsz hozzánk!

Kérdésed lenne?
Hívd kérlek
Szekeres Esztert a +36 20 237 2412 mobilszámon!

Vagy keresd e-mail-ben: hr@nube.hu

Jelentkezési lap

A jelentkezéshez kérjük, add meg az alábbi adatokat, majd nyomj a Jelentkezés! gombra. Az űrlap kitöltése után kollégánk hamarosan visszahív Téged, és tájékoztat a részletekről. AZ ŰRLAP KITÖLTÉSE SEMMILYEN KÖTELEZETTSÉGGEL NEM JÁR! Adataid törlését vagy módosítását bármikor kérheted tőlünk a nube@nube.hu e-mail címen.