6724 Szeged, Kossuth Lajos sgt. 72/b | titkarsag@nube.hu | +36 20 237 7661

Keresés
Close this search box.

Gyengeáramú szerelő (Budapest)

Szívesen dolgoznál Gyengeáramú szerelőként egy szakmailag tapasztalt és szervezett csapattal? Bővülés miatt keressük kis csapatunk negyedik tagját! A feladatkör ellátáshoz fontos a szakirányú végzettség és tapasztalat. Abban az esetben is várjuk jelentkezésedet, amennyiben jó műszaki érzékkel rendelkezel, és a szakirányú végzettség helyett legalább egy éves releváns szakmai gyakorlatot tudsz felmutatni.

A Nube Invest egy stabil hátterű, szakmailag erős vállalat, ahol maximális támogatást biztosítunk részedre, mind emberi, mind pedig szakmai oldalról. Munkatársaink csapatban és önállóan is felelősségteljesen látják el feladatkörüket, a felmerülő műszaki kihívások megoldására fókuszálnak. Jól fogod magad érezni nálunk, ha te is ezen értékek mentén szeretsz dolgozni.

Felkészült és támogató menedzsmenttel dolgozunk, akikkel nyitottan kommunikálhatsz, meghallgatnak és megkeresik a módját annak, ahogyan támogathatják felvetéseidet. A sok befektetett energiának köszönhetően jól működő, átlátható üzleti folyamatokkal rendelkezünk, melynek köszönhetően gyorsan és profin támogatjuk munkatársaink feladatköreit. A beosztotti viszony helyett igazi csapattagként tekintünk egymásra.

Csatlakozz támogató és szakértő csapatunkhoz!

Görgess tovább, részletes leírást találsz a munkáról lent!

CÉGBEMUTATÓ

A Nube Invest Kft. jelenleg 30 munkatárssal, szegedi és budapesti telephelyekkel, valamint számos alvállalkozóval kiegészülve, teljes körű villamossági kivitelezéseket valósít meg országosan, nagyipari és magánprojektekben (társasházak, irodaházak, csarnoképületek, lakóházak stb.), innovatív technikai megoldások és korszerű digitalizációs rendszer alapján.

Egyedülálló digitalizációs folyamatokkal rendelkezünk. A digitalizáció nyújtotta előnyök mellett, mérnökeink hozzáadott tudása és stratégiai partnerünk, a HILTI által biztosított korszerű flottánk a garancia arra, hogy egy egyszerű konnektortól kezdve, a komplex hálózatokon és az óriási elosztószekrények beépítésén át, az összetett robotizált eszközökig, mindent egy kézben tartva és a legmagasabb ügyfél-igényekhez igazodva valósítjuk meg a villamosipari generálkivitelezéseket, illetve karbantartásokat.

További információk rólunk:

Feladatok:

  • Vagyonvédelmi, gyengeáramú területhez kapcsolódó szerelési, hálózatépítési munkálatok elvégzése.
  • A tervrajzok áttekintése, szükség esetén véleményezése és egyeztetése az ügyféllel, projektmenedzserrel.
  • Helyszín felmérése a projektvezetővel közösen, tervrajznak megfelelő megvalósítás feltérképezése, kivitelezés egyeztetése, szükséges anyagok felmérése (majd kommunikálása a beszerzés felé).
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés.
  • Műszaki bejárásokon, kooperációkon történő részvétel.
  • Együttműködés a csapattagokkal, szükség esetén szakmai támogatás biztosítása.
  • Kisebb szakmai csapatokban dolgozunk, támogatva, jól kiegészítve egymást.
  • Az alvállalkozók munkáját követően felszerelvényezés, rendszer elindítása, esetleges hibák kijavítása, … stb.

Munkakörülmények:

  • Változatos, izgalmas munkakörnyezetben és projektekkel dolgozunk. Előre tervezünk, így pontosan látjuk, kinek-milyen feladatai várhatóak az elkövetkező időszakban.
  • Professzionális eszközparkkal (HILTI, Milwaukee) dolgozunk, a munkavégzéshez kiváló minőségű eszközöket, munkaruhát és védőfelszerelést biztosítunk számodra.
  • Összetartó kis szakmai csapattal járunk az helyszínekre, szakembereink hatékonyan kiegészítik egymást. Segítünk egymásnak, fejlesztjük egymást. Mindenki a tudásának, tapasztalatának megfelelő feladatkört végez.
  • Csapatunkkal eredményesen dolgozunk, előre egyeztetjük a helyszíneket. Szeretjük befejezni az adott napra betervezett projektet, így előfordulhat, hogy túlórázunk, ugyanakkor a NUBE INVEST minden egyes túlórát a vonatkozó szabályozásban előírtaknak megfelelően, emelt óradíjjal fizet ki részünkre. A munkaidő nyilvántartására modern rendszert használunk, melyet egy app segítségével egyszerűen kezelhetsz a mobilodról. A munkaidő kezdete a telephelyre történő reggeli beérkezés pillanatától indul, és délután, az oda történő visszaérkezéssel zárul. A hétvége és az ünnepnapok természetesen a családdal telnek.
  • Határozatlan idejű munkaszerződést és hosszútávú munkalehetőséget kínálunk.
  • Az egyes telepítési helyszínekre biztonságos, jól felszerelt és jó minőségű vállalati autókkal közlekedünk.

Amit kínálunk:

NEHÉZSÉGEK / KIHÍVÁSOK

Tisztában vagyunk azzal, hogy az esetleges túlórák miatt szükség lehet a rugalmasságodra, de szeretünk hatékonyan dolgozni és lezárni az adott napra betervezett feladatokat, mellyel természetesen kiemelt jövedelmet tudunk biztosítani részedre. A hétvége és az ünnepnapok már számunkra is a családról szólnak.

ELVÁRÁSOK ÉS ELŐNYÖK

  • Gyengeáramú szerelői végzettség és/vagy minimum egy éves szakirányú tapasztalat; vagy vagyonvédelmi szerelői, vagy híradásipari technikusi végzettség
  • Riasztórendszer felépítésének, működési elvének, IP címek (kamera- és tűzjelző rendszerek) beállításának alapvető ismerete
  • Személyes felelősségvállalás az elvégzett szakmai munkát illetően
  • Nagyon jó problémamegoldó képesség, önálló és hatékony munkavégzés
  • Műszaki kihívások esetén megoldásorientált hozzáállás

ELŐNY, DE NEM FELTÉTEL:

  • Riasztórendszer programozásához tartozó alapvető tudás, valamint a területhez kapcsolódó konfigurálási ismeretek
  • Amennyiben rendelkezel valamilyen mértékű tapasztalattal a gyengeáram területén, úgy a következő területekről is örömmel vesszük jelentkezésedet: hálózatépítő technikus, kaputechnikai szerelő
  • “B” kategóriás jogosítvány

Mi történik miután jelentkezel?

  • Amennyiben rendelkezel releváns tapasztalattal vagy nyitottsággal a terület iránt, úgy – a jelentkezésedet követően – egy rövid, telefonos hívás keretében fog keresni egyik munkatársunk.
  • A következő lépés egy személyes, szakmai beszélgetés az egyik vezetővel, ahol lehetőséged lesz megnézni a környezetet, az éppen futó projektmunkákat és beleszagolhatsz a hangulatba is.
  • Ezt követően szeretnénk egy próbanap során megnézni a szakmai munkavégzésedet. Kíváncsiak vagyunk rád, és természetesen minden felmerülő kérdésedre örömmel válaszolunk.
  • Ha bármilyen kérdésed lenne a kiválasztási folyamattal kapcsolatban, keresd bátran munkatársunkat, hívd kérlek Szekeres Esztert a +36 20 237 2412 mobilszámon! Vagy keresd e-mail-ben: hr@nube.hu

Az első időszak

Az első hetek és hónapok:

  • Az első napodon a csoportvezetőnk bemutat mindenkinek a csapatból, elmeséli röviden a cég történetét, az éppen aktuális és közelgő projekteket.
  • Megismerheted a Nube Invest barátságos és támogató szakmai légkörét, a munkatársakat és a menedzsmentet. A családias légkör nálunk azt jelenti, hogy a jövőben bármilyen kéréssel/kérdéssel fordulhatsz mindannyiunkhoz, meg fogunk hallgatni és megkeressük a legjobb módját annak, ahogyan segíthetünk.
  • A próbaidőd közben folyamatosan támogatunk, és visszajelzést adunk a munkáddal kapcsolatban. Megköszönjük, ha te is elmondod a véleményedet, illetve megosztod velünk a javaslataidat.
  • A szakmai támogatásod itt nem ér véget, munkatársainkra és a menedzsmentre ezt követően is számíthatsz.

Te is dolgoznál egy barátságos és támogató, szakmailag erős és elkötelezett csapatban?

 Akkor jelentkezz még ma önéletrajzoddal, vagy hívj bennünket a +36 20 237 2412  mobilszámon!

Minden pályázót öt munkanapon belül garantáltan értesítünk, kérdés esetén pedig azonnal elérhetsz bennünket a megadott elérhetőségeken. Bármilyen kérdéssel fordulhatsz hozzánk!

Kérdésed lenne?
Hívd kérlek
Szekeres Esztert a +36 20 237 2412 mobilszámon!

Vagy keresd e-mail-ben: hr@nube.hu

Jelentkezési lap

A jelentkezéshez kérjük, add meg az alábbi adatokat, majd nyomj a Jelentkezés! gombra. Az űrlap kitöltése után kollégánk hamarosan visszahív Téged, és tájékoztat a részletekről. AZ ŰRLAP KITÖLTÉSE SEMMILYEN KÖTELEZETTSÉGGEL NEM JÁR! Adataid törlését vagy módosítását bármikor kérheted tőlünk a nube@nube.hu e-mail címen.